Jak przejąć kontrolę nad światem zaczynając od swojego podwórka? – ebook [pdf]

Co to takiego?

Lubisz swoją dzielnicę, ale czujesz, że potrzebne są zmiany, żeby Tobie i Twoim bliskim żyło się w niej lepiej? Chcesz spędzać czas wolny ze swoimi przyjaciółmi na zielonym skwerze nieopodal swojego osiedla, ale obawiasz się, że zostanie zabudowany? Chcesz działać, ale nie wiesz, od czego zacząć i gdzie szukać wskazówek? Jesteś w stanie zmienić swoje otoczenie, wystarczy, że skorzystasz z naszej instrukcji, która pomoże Ci przygotować narzędzia, harmonogram oraz podpowie, jak współpracować z innym!

Dla kogo?

Dla majsterkowiczek i majsterkowiczów. Dla ludzi, którzy chcą mieć realny wpływ na to, jak będzie funkcjonować ich miasto, dzielnica i podwórko, nawet wtedy, gdy będzie to ich pierwsze działanie w przestrzeni publicznej. Dla osób cierpliwych, które wiedzą, że pewnym sprawom trzeba poświęcić trochę czasu i energii, żeby uzyskać zadowalające efekty. Dla tych, którzy drogę do tworzenia lepszego świata rozpoczynają od wyjścia z domu i obserwowania swojej okolicy.

Dla tych którym nie jest obojętne to, co widzą za oknem swojego bloku lub mieszkania i chętnie wymienią się uwagami na ten temat ze swoimi sąsiadami, lokalnymi sklepikarzami, zarządcą bloku lub pracownikiem biblioteki dzielnicowej. Dla ludzi, którzy nie narzucają wszystkim swojej wizji lub zdania, lecz jeśli trzeba potrafią zweryfikować swój pomysł z tym, co zaproponują inni.

Co kupujesz?

W cenie 25 zł. otrzymujesz pakiet sześciu instrukcji w formacie pdf. Zachęcamy do zerknięcia na książkę wprowadzającą “Jak przejąć kontrolę nad światem zaczynając od swojego podwórka?”

Pozostałe książki to instrukcje do:

  1. Inicjatywy obywatelskiej
  2. Planu miejscowego
  3. Działań samodzielnych
  4. Decyzji administracyjnej
  5. Budżetu partycypacyjnego

Jak kupić?

Książki sprzedajemy w formacie pdf. Jeśli chcesz kupić pozostałe części prosimy o wpłatę 25 zł na konto Fundacji: 92 1140 2017 0000 4902 1297 0073 – tytuł przelewu: ebook i Twój email. Książki prześlemy na podany w przelewie adres mailowy.